Wirtualny Spacer


Kliknij na baloniki a przeniesiesz się do wirtualnego przedszkola

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Cookies

giweather joomla module

Info

 

Przekaż   1%

1

 

 

„Złote Rybki” rozpoczęły cykl zajęć o ojczyźnie. Poznały dziś nową metodę pracy „Edukacja przez ruch”. Jest to zbiór wielu ćwiczeń, usprawniających poszczególne funkcje organizmu. Ćwiczenia i zabawy tego systemu bazują na ruchu, angażując zintegrowane ruchy różnych części ciała prowadząc do powstania pracy plastycznej. Dzisiaj dzięki tej metodzie najmłodsze przedszkolaki wykonały flagę Polski. {Play}

                                                                     Marta Gębczyńska

Grupę "Złotych Rybek" odwiedziła dziś Pani Elżbieta Habet z Miejskiej Biblioteki Publicznej. Najmłodsze przedszkolaki dowiedziały się na czym polega praca bibliotekarki i otrzymały zaproszenie do założenia kart bibliotecznych. W ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom" wysłuchały opowiadań pt. "Biedronka Dorotka" oraz "Dziura". Dziękujemy za ciekawe spotkanie rozbudzające zainteresowania czytelnicze przedszkolaków!  {Play}

                                                                                                 Marta Gębczyńska

„Złote Rybki” uczestniczyły dzisiaj w zabawach sensorycznych. Odważnie chodziły po ścieżce pełnej jesiennych skarbów, poznawały figury geometryczne układając ich kształty oraz malowały farbami zamiast pędzelka używając żołędzi. Wszystkie dzieci świetnie się bawiły, a prace wyszły przepiękne. {Play}

                                                            Marta Gębczyńska

„Złote Rybki” rozpoczęły cykl zajęć na temat jesiennej pogody. Ćwiczyły rzut do celu trafiając do parasola, kodowały oraz ćwiczyły liczenie w zakresie liczby 3.             Na koniec wykonały parasol malując farbami przy pomocy kulek z folii bąbelkowej. {Play}

                                                                                                   Marta Gębczyńska

„Złote Rybki” poznają jesień, uczą się nowych piosenek, zabaw i uczestniczą w zajęciach plastycznych z naturalnym materiałem tworząc piękne prace plastyczne. {Play}

                                                        Marta Gębczyńska

Copyright © 2023 Przedszkole nr 5  Rights Reserved.