Miejskie Przedszkole nr 5


Chodzieży

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Cookies

giweather joomla module

Info

 

Przekaż   1%

1

 

 

2019/2020 

         

V Mikołajkowy Turniej Starszaków

I miejsce grupy "Żeglarzy" i "Szuwarków" 

Konkurs Plastyczny "Małżeństwo w oczach dziecka"       

Wyróznienie dla Poli A. z grupy "Żabek" i Julii W. z grupy "Szuwarków"

 

2018/2019

IV Mikołajkowy Turniej Starszaków

IV miejsce grupy "Żeglarzy" i "Starszaków" z MP5 "Pod Żaglami Piątki"

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Pejzaż Nasz Polski

II miejsce Wiktoria Z. 

III miejsce Maksymilian W.

Wyróżnienia: Natan K, Aleksander S., Adam G., Matylda Sz., Artur M.

Wyróznienia honorowane w postaci wystawy pokonkursowe: Agata G., Laura M., Łucja Sz., Matylda Sz.

Konkurs Plastyczny "Małżeństwo w oczach dziecka"

Wyróżnienia: Lena W., Wiktoria Z., Anna S.,  Natan K.

Wiosenne zawody sportowe w SP1

I miejsce grupy "Żeglarzy" z MP5 "Pod Żaglami Piątki"

Festiwal Teatrów Dziecięcych "Bajkowa scena"

"Zorro" w wykonaniu grupy "Żeglarzy" i "Szuwarków"

Wyróżnienie dla MP5 "Pod Żaglami Piątki" za sceniczną grację i jedność pomimo walecznej tematyki oraz doskonałe sprostanie trudnym aktorskim wyzwaniom.

XXII "Festiwal Śpiewających Przedszkolaków"

Eliminacje:

Marcelina P., Amelia M., Blanka P., Marcin L., Maria S., Laura M, Agata G., Kaya S., Amelia B., 

Koncert Finałowy:

Maria S., Kaya S., Marcin L.

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Psi świat"

Wyróżnienia: Natan K., Łucja Sz.

Kwalifikacje do wystawy pokonkursowej: Wiktoria Z., Masymilian W., Matylda Sz., Lena G.

 

 2017/2018

Konkurs plastyczny "Psi świat" organizowany przez MDK w Chodzieży

I miejsce - Wiktorię Zborowska

II miejsce Aleksander Sydow

III miejsce Aleksander Superczyński

Wyróżnienia: Olimpia Marczyńska, Martyna Pietruszczak, Gabriela Banaszkiewcz, Maksymilian Wincenciak, Maja Strzałkowska

Wyróżnienia w formie kwalifikacji do wystawy pokonkursowej: Zuzanna Marchewka, Matylda Zielińska, Amelia Byzdra, Maja Strzałkowska, Oskar Laskowski, Jan Suszek, Adam Głąb, Laura Maszewska

Wyróżnienie Laury Maszewskiej w konkursie plastycznym "Walka ze smogiem. Chrońmy nasze zdrowie" zorganizowanego przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego.

Zajęcie I miejsca przez Miejskie Przedszkole nr 5 "Pod Żaglami Piątki" w plebiscycie "Przedszkole na Medal" oraz

I miejsca pzez grupę "Wodników i III miejsca przez grupę "Szuwarków" w plebiscycie.

Wyróżnienie dla przedszkola w przeglądzie teatrzyków dziecięcych "Bajkowa scena" w Chodzieży.

 Zakwalifikowanie się do finałowego koncertu 21. Śpiewających Przedszkolaków w Chodzieży: Laury Maszewskiej, Martny Pietruszczak, Amelii Micek i Jakuba Twardowskiego.

Wyróżnienie dla Maksymiliana Wincenciaka w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Zapobiegajmy Pożarom"

Zajęcie IX miejsca przez starszaki w "Turnieju Światecznym" zorganizowanym przez dyrektora szkoły w Stróżewie

Zajęcie III miejsca przez Zuzannę Marchewkę w konkursie plastycznym "Małżeństwo w oczach dziecka" oraz wyróżnień przez: Annę Suchocką, Wiktorię Zborowskę i Natana Kurzyńskiego, Zuzannę Beck i Zofię Dymek

                                                                                                                       2016/2017

Zajęcie I miejsca przez Wiktorię Zborowską w konkursie plastycznym "Psi Świat" organizowanym przez MDK w Chodzieży oraz wyróżnień przez: Laurę Maszewską, Annę Kasperczyk, Adama Głąba, Gracjana Klimczyka, Maksymiliana Wincenciaka, Julię Żak, Kaję Rozmarynowską

Wyróżnienia w formie kwalifikacji pokonkursowej: Amelia Melnarowicz, Maja Jerzak-Januchowska, Zofia Dymek

Wyróżnienie dla przedszkola w przeglądzie teatrzyków dziecięcych "Bajkowa scena" w Chodzieży

Zakwalifikowanie się do koncertu finałowego 20. Festiwalu Śpiewających Przedszkolaków: Laury Maszewskiej, Jakuba Twardowskiego, Mai Twardowskiej, Wanessy Bogackiej, Gabrieli Bedołek, Weroniki Stankiewicz

Zajęcie I miejsca przez Marcusa Kozłowskiego, I miejcca przez Aleksandra Sydow, II miejsca przez Zofię Jessa i III miejsca przez Oliwię Gizę w biegach na Łysej Górze "Lekkoatletyka to zdrowia fabryka"

Udział starszaków w "Świątecznym Turnieju" zorganizowanym przez pana dyrektora Piotra Jankowskiego ze szkoły w Stróżewie

Zajęcie I miejsca przez Martynę Religę w konkursie plastycznym "Małżeństwo w oczach dziecka"

Wróżnienie dla  Mai Kamińskiej w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Zapobiegajmy Pożarom"

2015/2016

Wyróżnienie dla przedszkola w przeglądzie teatrzyków dziecięcych "Bajkowa scena" w Chodzieży

Wyróżnienie Mai Twardowskiej i Wanessy Bogackiej w finałowym

koncercie 19.Festiwalu Śpiewających Przedszkolaków w Chodzieży i otrzymanie

nominacji do Festiwalu Śpiewających Przedszkolaków w Trzciance

Wyróżnienie dla Cypriana Staszaka w eliminacjach powiatowych

Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Zapobiegajmy Pożarom"

2014/2015

Wyróżnienie Agaty Maryniewskiej w finałowym koncercie 18.

Festiwalu Śpiewających Przedszkolaków w Chodzieży i otrzymanie 

nominacji do Festiwalu Śpiewających Przedszkolaków w Trzciance

Zakwalifikowanie się do finałowego

Koncertu XVIII Festiwalu Śpiewających Przedszkolaków w Chodzieży:

Mai Kamińskiej, Leny Starnowskiej, Laury Walerowskiej,

Zuzanny Maćkowiak, Agaty Maryniewskiej i Julii Stempin,

Wyróżnienie dla Dawida Bednarka w eliminacjach wojewódzkich

Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Zapobiegajmy Pożarom"

Wyróżnienie dla Marii Żłobińskiej i Dawida Bednarka w eliminacjach powiatowych

Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Zapobiegajmy Pożarom" 

 2013/2014

 Wyróżnienie dla Julii Wolskiej w eliminacjach powiatowych

Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Zapobiegajmy Pożarom"

Zakwalifikowanie się do finałowego

Koncertu XVII Festiwalu Śpiewających Przedszkolaków:

Emilii Krakowiak, Julii Matwiejczuk, Jakuba Kruszwickiego.

Przyznanie 'Grand Prix" Emilii Krakowiak

Nominacje do Regionalnego Festiwalu Śpiewających Przedszkolaków

w Trzciance otrzymali: Emilia Krakowiak i Jakub Kruszwicki.

Emilia Krakowiak została zakwalifikowana do finału wojewódzkiego w Poznaniu

   2012/2013 

Wyróżnienie dla Jagody Pisarek, Julii Jankowskiej i Wiktorii Hak

w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego

"Zapobiegajmy Pożarom"

Wyróżnienie dla Jagody Pisarek w eliminacjach

wojewódzkich Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego

"Zapobiegajmy Pożarom"  

Zakwalifikowanie się do finałowego

Koncertu XVI Festiwalu Śpiewających Przedszkolaków:

Emilii Krakowiak, Sonii Nowak (5-latki), Leny Kucik,

Amelii Hekert,Marii Sarnowskiej (6-latki),

Nominacje do Regionalnego Festiwalu Śpiewających Przedszkolaków

w Trzciance otrzymała: Emilia Krakowiak i została zakwalifikowana

do finału wojewódzkiego w Poznaniu.

                                                                                   2011/2012                                                                  

Wyróżnienie dla Wiktorii Ignaczak i Amelii Lenartowicz

w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Zapobiegajmy Pożarom",

organizowanym przez Powiatową Straż Pożarną w Chodzieży.

Zakwalifikowanie się do finałowego

Koncertu XV Festiwalu Śpiewających Przedszkolaków:

Emilii Krakowiak (4 lata), Leny Kucik, Amelli Hekert,

Wiktora Burzyńskiego (5-latki), Wiktorii Ignaczak,

Kingi Turczyn, Katarzyny Kamińskiej i Zuzanny Kinas (6-latki).

Nominacje do Regionalnego Festiwalu Śpiewających Przedszkolaków

w Trzciance otrzymały: Emilia Krakowiak i Lena Kucik (Grand Prix).

Wyróżnienie dla: Alicji Małachowskiej, Olgii Strzępki,

Jagody Kruszwickiej i Filipa Promińskiego za pracę zbiorą

w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Było sobie CO2".

Konkurs organizowany był przez Fundację Na Rzecz

Zrównoważonego Rozwoju w ramach projektu "Klimat dla dzieci"

i współfinansowany przez Narodowy Fundusz Ochrony

Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Copyright © 2021 Przedszkole nr 5  Rights Reserved.