Wirtualny Spacer


Kliknij na baloniki a przeniesiesz się do wirtualnego przedszkola

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Cookies

giweather joomla module

Info

 

Przekaż   1%

1

 

 

2023/2024

Konkurs Plastyczny "Laurka dla seniora"

Wyróżnienie dla Alicji Furman z grupy "Żeglarzy" i Marcela Pawłowskiego z grupy "Żabek'

 

2022/2023

Turniej Sportowy Przedszkolaków o Puchar Dyrektora SP1

I miejsce grupy "Żeglarzy" i "Szuwarków"

XXVI Wojewódzki Festiwal Piosenki Przedszkolaków w Koziegłowach

Udział Liliany Bieńczyk i Antoniego Suszka z grupy "Żeglarzy"

Eliminacje Rejonowe w Trzciance do XXVI Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków

Laureaci: Liliana Bieńczyk i Antoni Suszek

VI Festiwal Teatrów Dziecięcych "Bajkowa scena" 2023

Spektakl "W świecie Pana Kleksa" - wyróżnienie za prawdziwy i jakościowy musical, odkrywający muzyczne i taneczne talenty dla dzieci z grupy "Żeglarzy" i "Szuwarków".

 

XXV Finał Śpiewających Przedszkolaków w Chodzieży

Grad Prix Jury Dziecięcego dla Antoniego Suszka

Wyróżnienie i awans do "Złotej Piątki" dla Liliany Bieńczyk

Udział: Maja Maziarz, Marta Rybka

Eliminacje do XXV Festiwalu Śpiewających Przedszkolaków

Marta Rybka, Leon Pawłowski, Maja Maziarz, Maja Piasecka, Emilia Byzdra, Maja Byzdra, Antoni Suszek, Liliana Bieńczyk

Mikołajkowa Olimpiada Sportowa

I miejsce dzieci z grupy "Żeglarzy" i "Szuwarków"

Konkurs plastyczny "Małżeństwo w oczach dziecka"

III miejsce dla Liliany Bieńczyk z grupy "Żeglarzy"

 

                                                                                                          2021/2022    

 

36. Mały Bieg Grzymalitów - 600 m

Udział: Antoniny Głąb, Mikołaja Janusza i Wojciecha Kinalskiego

VI Festiwal Teatrów Dziecięcych "Bajkowa scena"

Spektakl "Historia niegrzecznej żabki" - wyróżnienie dla dzieci z grupy "Żeglarzy" i "Szuwarków" za stworzenie wyjątkowo przydatnego muzykalnego żabiego poradnika dobrego wychowania.

XXIV Finałowy Koncert Śpiewających Przedszkolaków

Udział: Antonina Łochowicz, Mikołaj Nowak, Greta Kledzik, Alicja Kledzik

Eliminacje do XXIV Festiwalu Śpiewających Przedszkolaków

Klara Rybka, Olivier Grabianowski, Magdalena Stefaniak, Wiktoria Wincenciak, Marta Rybka, Marianna Łech, Oliwia Federkiewicz, Maja Byzdra,  Antonina Łochowicz, Pola Antczak, Mikołaj Nowak, Alicja Piasecka i Greta Kledzik. 

Konkurs Plastyczny "Małżeństwo w oczach dziecka"

III miejsce zajęła Julia Gębczyńska, a wyróżnienie Joanna Gębczyńska. 

IV Mikołajkowy Turniej Sportowy online

Udział dzieci z grupy "Szuwarków"

 

                                                                                  2020/2021

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Jakie znasz zawody? (etap wojewódzki)

III miejsce dla Hanny Marko z grupy "Wodników"

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Polacy w świecie znani z działalności publicznej, misyjnej, naukowej, artystycznej i sportowej" 

wyróżnienie dla Poli Antczak, Pauli Antczak i Julii Gębczyńskiej

Konkurs Plastyczny "Małżeńswo w oczach dziecka"

I miejsce dla Polianny Kalinowskiej 

V Mikołajkowy Turniej Starszaków

I miejsce grupy "Żeglarzy" i "Szuwarków" 

                                                                                                         2019/2020

 

Konkurs Plastyczny "Małżeństwo w oczach dziecka"       

Wyróżnienie dla Poli Antczak  z grupy "Żabek" i Julii Wasik z grupy "Szuwarków"                                                                                                  

Pandemia Covid 19

 

2018/2019

IV Mikołajkowy Turniej Starszaków

IV miejsce grupy "Żeglarzy" i "Szuwarków" z MP5 "Pod Żaglami Piątki"

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Pejzaż Nasz Polski"

II miejsce Wiktoria Z. 

III miejsce Maksymilian W.

Wyróżnienia: Natan K, Aleksander S., Adam G., Matylda Sz., Artur M.

Wyróżnienia honorowane w postaci wystawy pokonkursowe: Agata G., Laura M., Łucja Sz., Matylda Sz.

Konkurs Plastyczny "Małżeństwo w oczach dziecka"

Wyróżnienia: Lena W., Wiktoria Z., Anna S.,  Natan K.

Turniej Sportowy o Puchar Dyrektora SP1

I miejsce grupy "Żeglarzy" z MP5 "Pod Żaglami Piątki"

Festiwal Teatrów Dziecięcych "Bajkowa scena"

"Zorro" w wykonaniu grupy "Żeglarzy" i "Szuwarków"

Wyróżnienie dla MP5 "Pod Żaglami Piątki" za sceniczną grację i jedność pomimo walecznej tematyki oraz doskonałe sprostanie trudnym aktorskim wyzwaniom.

XXII "Festiwal Śpiewających Przedszkolaków"

Eliminacje:

Marcelina P., Amelia M., Blanka P., Marcin L., Maria S., Laura M, Agata G., Kaya S., Amelia B., 

Koncert Finałowy:

Maria S., Kaya S., Marcin L.

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Psi świat"

Wyróżnienia: Natan K., Łucja Sz.

Kwalifikacje do wystawy pokonkursowej: Wiktoria Z., Masymilian W., Matylda Sz., Lena G.

 

 2017/2018

Konkurs plastyczny "Psi świat" organizowany przez MDK w Chodzieży

I miejsce - Wiktorię Zborowska

II miejsce Aleksander Sydow

III miejsce Aleksander Superczyński

Wyróżnienia: Olimpia Marczyńska, Martyna Pietruszczak, Gabriela Banaszkiewcz, Maksymilian Wincenciak, Maja Strzałkowska

Wyróżnienia w formie kwalifikacji do wystawy pokonkursowej: Zuzanna Marchewka, Matylda Zielińska, Amelia Byzdra, Maja Strzałkowska, Oskar Laskowski, Jan Suszek, Adam Głąb, Laura Maszewska

Wyróżnienie Laury Maszewskiej w konkursie plastycznym "Walka ze smogiem. Chrońmy nasze zdrowie" zorganizowanego przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego.

Zajęcie I miejsca przez Miejskie Przedszkole nr 5 "Pod Żaglami Piątki" w plebiscycie "Przedszkole na Medal" oraz

I miejsca pzez grupę "Wodników i III miejsca przez grupę "Szuwarków" w plebiscycie.

Wyróżnienie dla przedszkola w przeglądzie teatrzyków dziecięcych "Bajkowa scena" w Chodzieży.

 Zakwalifikowanie się do finałowego koncertu 21. Śpiewających Przedszkolaków w Chodzieży: Laury Maszewskiej, Martny Pietruszczak, Amelii Micek i Jakuba Twardowskiego.

Wyróżnienie dla Maksymiliana Wincenciaka w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Zapobiegajmy Pożarom"

Zajęcie IX miejsca przez starszaki w "Turnieju Światecznym" zorganizowanym przez dyrektora szkoły w Stróżewie

Zajęcie III miejsca przez Zuzannę Marchewkę w konkursie plastycznym "Małżeństwo w oczach dziecka" oraz wyróżnień przez: Annę Suchocką, Wiktorię Zborowskę i Natana Kurzyńskiego, Zuzannę Beck i Zofię Dymek

                                                                                                                       2016/2017

Zajęcie I miejsca przez Wiktorię Zborowską w konkursie plastycznym "Psi Świat" organizowanym przez MDK w Chodzieży oraz wyróżnień przez: Laurę Maszewską, Annę Kasperczyk, Adama Głąba, Gracjana Klimczyka, Maksymiliana Wincenciaka, Julię Żak, Kaję Rozmarynowską

Wyróżnienia w formie kwalifikacji pokonkursowej: Amelia Melnarowicz, Maja Jerzak-Januchowska, Zofia Dymek

Wyróżnienie dla przedszkola w przeglądzie teatrzyków dziecięcych "Bajkowa scena" w Chodzieży

Zakwalifikowanie się do koncertu finałowego 20. Festiwalu Śpiewających Przedszkolaków: Laury Maszewskiej, Jakuba Twardowskiego, Mai Twardowskiej, Wanessy Bogackiej, Gabrieli Bedołek, Weroniki Stankiewicz

Zajęcie I miejsca przez Marcusa Kozłowskiego, I miejcca przez Aleksandra Sydow, II miejsca przez Zofię Jessa i III miejsca przez Oliwię Gizę w biegach na Łysej Górze "Lekkoatletyka to zdrowia fabryka"

Udział starszaków w "Świątecznym Turnieju" zorganizowanym przez pana dyrektora Piotra Jankowskiego ze szkoły w Stróżewie

Zajęcie I miejsca przez Martynę Religę w konkursie plastycznym "Małżeństwo w oczach dziecka"

Wróżnienie dla  Mai Kamińskiej w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Zapobiegajmy Pożarom"

2015/2016

Wyróżnienie dla przedszkola w przeglądzie teatrzyków dziecięcych "Bajkowa scena" w Chodzieży

Wyróżnienie Mai Twardowskiej i Wanessy Bogackiej w finałowym

koncercie 19.Festiwalu Śpiewających Przedszkolaków w Chodzieży i otrzymanie

nominacji do Festiwalu Śpiewających Przedszkolaków w Trzciance

Wyróżnienie dla Cypriana Staszaka w eliminacjach powiatowych

Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Zapobiegajmy Pożarom"

2014/2015

Wyróżnienie Agaty Maryniewskiej w finałowym koncercie 18.

Festiwalu Śpiewających Przedszkolaków w Chodzieży i otrzymanie 

nominacji do Festiwalu Śpiewających Przedszkolaków w Trzciance

Zakwalifikowanie się do finałowego

Koncertu XVIII Festiwalu Śpiewających Przedszkolaków w Chodzieży:

Mai Kamińskiej, Leny Starnowskiej, Laury Walerowskiej,

Zuzanny Maćkowiak, Agaty Maryniewskiej i Julii Stempin,

Wyróżnienie dla Dawida Bednarka w eliminacjach wojewódzkich

Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Zapobiegajmy Pożarom"

Wyróżnienie dla Marii Żłobińskiej i Dawida Bednarka w eliminacjach powiatowych

Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Zapobiegajmy Pożarom" 

 
 2013/2014
 

 Wyróżnienie dla Julii Wolskiej w eliminacjach powiatowych

Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Zapobiegajmy Pożarom"

Zakwalifikowanie się do finałowego

Koncertu XVII Festiwalu Śpiewających Przedszkolaków:

Emilii Krakowiak, Julii Matwiejczuk, Jakuba Kruszwickiego.

Przyznanie 'Grand Prix" Emilii Krakowiak

Nominacje do Regionalnego Festiwalu Śpiewających Przedszkolaków

w Trzciance otrzymali: Emilia Krakowiak i Jakub Kruszwicki.

Emilia Krakowiak została zakwalifikowana do finału wojewódzkiego w Poznaniu

   2012/2013 

Wyróżnienie dla Jagody Pisarek, Julii Jankowskiej i Wiktorii Hak

w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego

"Zapobiegajmy Pożarom"

Wyróżnienie dla Jagody Pisarek w eliminacjach

wojewódzkich Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego

"Zapobiegajmy Pożarom"  

Zakwalifikowanie się do finałowego

Koncertu XVI Festiwalu Śpiewających Przedszkolaków:

Emilii Krakowiak, Sonii Nowak (5-latki), Leny Kucik,

Amelii Hekert,Marii Sarnowskiej (6-latki),

Nominacje do Regionalnego Festiwalu Śpiewających Przedszkolaków

w Trzciance otrzymała: Emilia Krakowiak i została zakwalifikowana

do finału wojewódzkiego w Poznaniu.

                                                                                   2011/2012                                                                  

Wyróżnienie dla Wiktorii Ignaczak i Amelii Lenartowicz

w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Zapobiegajmy Pożarom",

organizowanym przez Powiatową Straż Pożarną w Chodzieży.

Zakwalifikowanie się do finałowego

Koncertu XV Festiwalu Śpiewających Przedszkolaków:

Emilii Krakowiak (4 lata), Leny Kucik, Amelli Hekert,

Wiktora Burzyńskiego (5-latki), Wiktorii Ignaczak,

Kingi Turczyn, Katarzyny Kamińskiej i Zuzanny Kinas (6-latki).

Nominacje do Regionalnego Festiwalu Śpiewających Przedszkolaków

w Trzciance otrzymały: Emilia Krakowiak i Lena Kucik (Grand Prix).

Wyróżnienie dla: Alicji Małachowskiej, Olgii Strzępki,

Jagody Kruszwickiej i Filipa Promińskiego za pracę zbiorą

w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Było sobie CO2".

Konkurs organizowany był przez Fundację Na Rzecz

Zrównoważonego Rozwoju w ramach projektu "Klimat dla dzieci"

i współfinansowany przez Narodowy Fundusz Ochrony

Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Copyright © 2023 Przedszkole nr 5  Rights Reserved.